Logo

Inwestycje

Modernizacja pomieszczeń w budynku OSP Choiny oraz w budynku OSP Kozłów

OSP Kozlów

OSP Choiny

Przebudowa drogi gminnej Nr 130916W we wsi Kozłów

Przebudowa drogi łączącej miejscowości Kozłów gm. Parysów oraz Transbór gm. Latowicz. Zakres rzeczowy obejmował wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych na długości 380 m i szerokości 5,3 m.

Budowa placów zabaw

Dla najmłodszych mieszkańców Gminy Parysów wykonano inwestycje polegającą na budowie 3 placów zabaw znajdujących się w miejscowościach Łukówiec, Słup, Stodzew. Ponadto istniejący plac zabaw w miejscowości Choiny wyposażono w siłownie zewnętrzne.

Łukówiec

Stodzew

Słup

Choiny

Baza ekologiczno-edykacyjna

Zakończone zostały prace związane z realizacją zadania p.n. „Budowa bazy ekologiczno-edukacyjnej w miejscowości Parysów gmina Parysów”. Baza ekologiczno-edukacyjna znajduje się przy Zespole Placówek Oświatowych w Parysowie.

Głównym celem bazy jest podniesienie wiedzy na temat fauny i flory występującej na terenie województwa mazowieckiego w warunkach terenowych. Tablice edukacyjne zawierają informacje z zakresu ochrony środowiska, umożliwiając zdobycie wiedzy samodzielnie bądź z przewodnikiem. Odcinki ścieżki wyłożone są różnymi strukturami pochodzenia naturalnego pozwalając na poznawanie środowiska różnymi zmysłami. Na ścieżce znajdują się również przyrodnicze gry interaktywne, instalacje obrazujące procesy zachodzące w przyrodzie, zadaszona wiata z ławkami oraz miejsce do rozpalenia ogniska.

Baza edukacyjna została utworzona dzięki dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w wysokości 87,16% wartości środków kwalifikowanych. Pozostałe środki finansowe zostały przeznaczone z budżetu Gminy Parysów. Wykonawcą robót był Warszawski Fundusz Rozwoju Inwestycji Sp. z. o.o. z Warszawy.

Wykonanie ogrodzenia działki nr 407 we wsi Kozłów

Wykonane zostało ogrodzenie przy OSP Kozłów. W zakres prac wchodziło wykonanie ogrodzenia ogrodzenia z paneli ocynkowanych o na podmurówce betonowej oraz montaż bramy panelowej uchylnej i 2 furtek panelowych.

Zakup i montaż urządzeń małej architektury na działce nr 1615 we wsi Starowola

Zakupione zostały urządzenia na plan zabaw przy świetlicy wiejskiej w Starowoli. W ramach zamówienia dostarczona zostały: zestaw rekreacyjny duży, karuzela, uśtawka bocianie gniazdo, ławki parkowe, huśtawka sprężynowa, regulamin placu zabaw, kosz parkowy, huśtawka wagowa, huśtawka wahadłowa, stół betonowy do ping ponga. Dostawcą była firma COMES.

Wykonanie ogrodzenia placu przy świetlicy wiejskiej we wsi Stodzew.

wykonanie ogrodzenia panelowego na podmurówce betonowej oraz ogrodzenia o łącznej wysokości 4 m składającego się z siatki ocynkowanej oraz siatki leśnej wraz z dostawą i montażem bramy i furtki.

Wójt gminy zaprasza

Bożena Kwiatkowska

Przyjęcia interesantów:

wtorek 15.00 - 16.00

Urząd Gminy w Parysowie

ul. Kościuszki 28
08-441 Parysów
tel.: 25 685-53-19
fax: 25 685-53-70
e-mail: ug@parysow.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.